לקבלת הצעת מחיר משתלמת

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

  לוחות שנה ויומנים

  מחירים תחרותיים – עמידה בלוחות זמנים

  מוצר חדש!! סידור שבועי עם לוח שנה ממותג, צבע מלא, גודל: 43×33 ס"מ.

  עיצוב לוחות שנה אישיים

  לוחות שנה אישיים נועדו לשימושים פרטיים ומשפחתיים. מדובר על תמונות משפחתיות או אישיות הניתנות להורים, לסבים וסבתות ועוד. בכל לוח כזה יש ציון לימים חשובים דוגמת: ימי הולדת, ימי נישואין ועוד ואלו יבואו בתוספת לתאריכים האחרים הרשמיים.

  לוח שנה בעיצוב אישי

  לוחות שנה בעיצוב אישי נועדו, בין היתר, לפרסום ושיווק. נהוג למסור אותם כשי לקראת ראש השנה היהודי או האזרחי. יש שנועדו לתלייה על הקיר ויש המונחים על השולחן. בשני המצבים הללו הם ממוקמים מול עיני המתבונן או המשתמש בהם, ולכן, אפקט הפרסום הוא רב. "דפוס מרקשטיין" בעל המוניטין מדפיס לוחות אלו לכל דורש.

  לוחות שנה עם תמונות אישיות – שירות מקצועי

  בית "דפוס מרקשטיין" מדפיס לוחות שנה איכותיים עבור עסקים, מוסדות ציבור ואנשים פרטיים ומומלץ לקבל ממנו שירות. ברשותו מכונות דפוס ממוחשבות ואוטומטיות ומכונות כריכה לעיבוד מוצרי הדפוס. מנהליו בעלי ניסיון בתחום וידע רב. כל אלו נרכשו לאחר מתן שירות מקיף ללקוחות רבים לאורך שנים. השירות ניתן במהירות ועם יחס אישי.

  לוחות שנה בעיצוב אישי – מגוון רחב לבחירה

  לוחות שנה בעיצוב אישי מגיעים במגוון עיצובים מרשים. נושאי התמונות לבחירה הינם רבים, ובין היתר, נוף, טבע, פרחים, אתרים ידועים, חגי ישראל ועוד. הנושאים הישראליים הינם רבים אבל ניתן למצוא גם כאלו המגיעים מכל העולם. המשותף לכל התמונות הללו הוא שהן מאוד מרשימות ומצולמות באיכות גבוהה כך, שרוצים להביט בהן כל העת. הדפסת פרטי המזמין נעשית בעזרת עיצוב הגרפיקאי וכוללת, לרוב, שם, לוגו, ופרטים טכניים נוספים כמו: כתובת, דוא"ל ועוד. הם מגיעים בשלל עיצובים.

  יש כאלו בהם קיים דף חודשי אחד, באחרים שני דפים ובמורכבים ביותר יש 3 דפים כאשר הדף האמצעי מציין את החודש הנוכחי, לפניו החודש שעבר ולאחריו החודש הקרוב. בין לבין עיצובים עיקריים אלו יש אפשרויות נוספות שכולן עשויות להתאים לצרכי הלקוח. הבחירה היא, לרוב, על פי צרכים, טעם אישי ורמת ההוצאה הכספית הנדרשת. לוח השנה השולחני הינו בעל מעמד קשיח. לוח לקיר מגיע עם ספירלה ובתוספת וו זעיר לתלייה. כולם באים עם נייר כרומו משובח בדרגת עובי נדרשת.

  הדפסת לוח שנה

  הדפסת לוח שנה נעשית על ידי מכונת דפוס ממוחשבת הפועלת אוטומאטית. ניתן למצוא לוחות שנה מעוצבים שנועדו לפרסום ואחרים, אישיים, לצרכים משפחתיים. יש התלויים על הקיר באמצעות ספירלה בתוספת וו תלייה ויש העומדים על שולחן שהינם בעלי מעמד קשיח. בכל מקרה, הם יפים ועושים את הרושם הנדרש. בית "דפוס מרקשטיין" מדפיס לוחות שנה ודברי דפוס אחרים.

  הדפסת לוחות שנה – שירות עם יחס אישי

  בית "דפוס מרקשטיין" נחשב לבעל מוניטין ומסורת ומומלץ לקבל אצלו מידע וייעוץ ולהזמין לוחות שנה ודברי דפוס נלווים אחרים. מנהליו בעלי ידע רב וניסיון עשיר ומצטבר שנרכש במהלך שנים רבות בהם נתנו שירות מקיף ומגוון ללקוחות רבים. הם ישמחו להעמיד את היכולות והכישורים שלהם לכל לקוח.

  הדפסת לוח שנה עם תמונות – על פי בחירת הלקוח

  הדפסת לוח שנה נעשית רק לאחר שהלקוח בחר את האחד אשר מתאים לצרכיו ולטעמו האישי. ניתן למצוא שלל לוחות שנה. הנושאים המוצגים הם מגוונים וכוללים, לרוב, תמונות נוף, טבע, פרחים, אתרים בולטים, נושאים מחגי ישראל ונושאים מעניינים אחרים. המגוון הרחב מאפשר גמישות בבחירה ללוחות שנה לראש השנה היהודי או האזרחי. את שם הלקוח, הלוגו, (במקרה ומדובר בעסק) ופרטים נוספים מציינים על החלק העליון. העיצוב ייעשה על ידי גרפיקאי המועסק בבית הדפוס, הסקיצה תישלח ללקוח וההדפסה תיעשה רק לאחר אישורו. ניתן לבחור לוחות שנה הכוללים דף אחד, שניים או שלושה. המורכבים והיקרים ביותר הם אלו של שלושת הדפים כאשר הדף האמצעי מציין את החודש הנוכחי, העליון את הקודם והתחתון את הבא אחריו. כך, יש לכל משתמש תמונה מלאה ומקיפה. בין כל העיצובים הללו יש עיצובי ביניים שניתן לבחור בהם. הדפים הם דפי כרומו מבריקים בעובי מתאים שאינו מתקמט בקלות.

  עיצוב לוח שנה

  עיצוב לוח שנה נעשה למטרות שיווקיות, לפרסום ולמטרות אישיות. הדפסת הלוח נעשית על ידי מכונת דפוס אוטומטית הפועלת על פי תכנת מחשב ייעודית. ניתן למצוא לוחות שנה תלויים על קיר או אחרים המונחים על השולחן. ניתן לבחור נושאים שונים המשמשים כרקע ללוח. "דפוס מרקשטיין" בעל המוניטין מבצע עבודות דפוס שונות כולל לוחות שנה וכדאי ליצור איתו קשר.

  לוחות שנה ממותגות – דפוס מרקשטיין

  לוחות שנה אישיים, נועדו לפרטיים הרוצים לתת אותם תשורה לקרובי משפחה כמו: הורים, סבים וסבתות ועוד. בעיקרון, מטביעים עליהם תמונות משפחתיות ואישיות, וכן, תאריכים חשובים בחיי המזמין ובני משפחתו. כל אלו נוספים לתאריכים הרשמיים שאותם נהוג לציין בלוחות השנה. את כל לוחות השנה מדפיסים בבית דפוס בעל תשתית מקצועית וציוד מתקדם.

  עיצוב לוח שנה – לפי דרישות הלקוח

  עיצוב לוח שנה נועד למטרות פרסום ונותנים אותו כתשורה לקראת ראש השנה היהודי או האזרחי. הלקוח בוחר את המפרט שעל פיו יודפס הלוח. ניתן למצוא לוחות המגיעים עם תמונות נוף, פרחים, טבע, אתרים בולטים, חגי ישראל ונושאים מעניינים אחרים. כולם מצולמים באיכות גבוהה ועושים את הרושם הדרוש על הצופים בהם. בחירה נוספת היא ללוח עם דף יחיד, שני דפים או שלושה דפים. המורכב ביותר הוא זה עם 3 הדפים, האמצעי מסמן את החודש הנוכחי, העליון את הקודם והתחתון את הבא, לוח זה מאפשר קבלת מידע מקיף, ניתן למצוא דוגמאות עיצוב אחרות לפי בחירה. הדפסת שם הלקוח, הלוגו שלו ופרטים טכניים נוספים נעשית לאחר שגרפיקאי מעצב אותם בהתאמה לדף הנושא ולאחר שהלקוח מאשר את הכיתוב. הלוח עשוי מדפי כרומו עבים, יחסית, שאינם מתקמטים.

  לוחות שנה מעוצבים

  מכירים את מקמות בית העסק האלו שמעניקים לקהל הלקוחות שלהם לוחות שנה מעוצבים עם לוגו בית העסק או החברה מוטבע על גבי לוח השנה? האם גם אתם רציתם להעניק לוחות שנה מעוצבים עם לוגו בית העסק שלכם מוטבע על גבי הלוח, אבל לא ידעתם למי פונים? בית דפוס מרקשטיין הינו מעניק שרותי דפוס לקהל לקוחותיו מזה למעלה מ-70 שנים. בית הדפוס המשפחתי מנוהל זה 3 דורות מאז הוקם ומעניק שרותי דפוס מתקדמים ישירות מהיצרן לצרכן בלי פערים של תיווך.

  לוחות שנה מעוצבים הבחירה שלכם

  כעת אתם יכולים להגשים חלום ישן של שליחת לוחות שנה מעוצבים לכל מי שתחפצו. בין אם אלו לקוחות ותיקים או לקוחות ותיקים, ואפילו להפתיע בני משפחה וחברים עם לוחות שנה מעוצבים לקראת השנה החדשה. זהו מוצר חדשני בו אתם יכולים לבחור כיצד יראה לוח השנה של בית העסק שלכם. איך בוחרים לוח שנה מעוצב וכל מה שכדאי לדעת על לוחות שנה מעוצבים.

  לוחות שנה עד בית העסק

  לאחר שאתם נותנים את האישור לבית העסק לוחות השנה שלכם מודפסים תוך זמן קצר ואתם מקבלים את לוחות השנה בהזמנה אישית עד לבית העסק שלכם. כך יוכלו הלקוחות שלכם להיזכר בכם משך כל השנה עד לשנה הבאה. ואתם משווקים ברוב חן את בית העסק שלכם.

  :

  בחירת לוח השנה – מה חשוב לדעת?

  כל תהליך בחירת לוח השנה בו אתם מחליטים על אופן העיצוב של לוח הדנה לבית העסק שלכם, הינו תהליך שלא מצריך מכם לחטט רגליים לעבר בית דפוס ולבזבז שעות זמן יקרות. מדובר בתהליך המתבצע בתקשורת דיגיטלית לקידום ושיווק העסק שלכם בדרך הישנה והטובה עם לוחות שנה מעוצבים.

  אתם בוחרים איזה רקע יהיה ללוח השנה שלכם מבין מבחר קיים או לחלופין לבחור את הרקע המקורי שלכם. כמו כן אתם יכולים לבחור בין לוח שנה אזרחי לעברי המציין את כל חגי ישראל, לצרף אל לוח השנה את לוגו בית העסק שלכם וכיתוב קצר המתייחס אל בית העסק שלכם, כשלאחר מכן העיצוב נעשה על ידי גרפיקאי מנוסה של בית הדפוס ונשלחת אליכם הסקיצה.

  לסיכום דבר

  לא כל שיווק של בית העסק שלכם צריך להראות מתאמץ או אגרסיבי. אתם יכולים לשווק את בית העסק שלכם בטוב טעם ובהצלחה רבה תוך כדי אמירה של אכפתיות כשאתם מעניקים לכל מי שחשוב לכם בין אם מדובר בלקוחות ותיקים או לקוחות חדשים ואף בני משפחה וחברים, לוח שנה מעוצב בו מופיע לוגו בית העסק שלכם בעיצוב אישי אותו אתם בחרתם. כל מה שנותר לכם לעש/ות הוא להיכנס את אתר חנות בית הדפוס מרקשטיין וליצור קשר עם אנשי צוות החנות שישמחו לסייע לכם בבחירת לוח שנה לכבוד השנה החדשה.

  לקבלת הצעת מחיר משתלמת

  השאירו פרטים ונחזור בהקדם

   Skip to content