לקבלת הצעת מחיר משתלמת

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

  מחברות ממותגות

  מחברות ממותגות

  אנו מפיקים מחברות ממותגות בכריכת ספירלה קשה / רכה ומחברות בכריכת דבק חם.

  ניתן להזמין אצלנו מחברות בגדלים סטנדרטיים ולהפיק מחברות בגדלים מיוחדים לפי דרישה אישית.

  רוצה לקדם את העסק שלך?

  מחברת ממותגת היא מוצר שי פרסומי לקידום מכירות, תערוכות, כנסים ואירועי חברה. המחברות שלנו מעוצבות באופן אישי עבורך, לפי צבעי הלוגו והפרטים של העסק. זוהי שיטת פרסום ושיווק יעילה לחיזוק הקשר עם לקוחותיך – מתנה שימושית שיזכרו לאורך זמן!

  מבחר דגמי מחברות ממותגות במחיר משתלם: החל מ-3 ש"ח  + מע"מ.

  המבצע לזמן מוגבל, צרו קשר לקבלת מחיר מיוחד!

  עיצוב מחברות

  עיצוב מחברות ממותגות נועד, בין היתר, לפרסום. ניתן למצוא מבחר של מחברות בעיצובים שונים שנועדו לדוברי עברית ולועזית.

  עטיפות המחברות מגיעות עם הדפסים שונים בהתאם לצרכי הלקוח.

  ניתן לחלקן בהזדמנויות שונות כולל בעת מצגות, תערוכות ועוד.

  "דפוס מרקשטיין" מייצר מחברות ודפי דפוס אחרים וכדאי ליצור קשר עימו.

  עיצוב מחברות ספירלה – בתהליך חדשני

  עיצוב מחברות מתבצע בבית הדפוס באמצעות מכונות דפוס חדשניות וממוחשבות. כל תהליך היצור נעשה בצורה אוטומטית. ניתן לקבל אותן בכריכה קשה עם ציפוי תדביק צבעוני או בכריכה דקה, עם למינציה אשר נועדה לשמור על הכריכה, ובלעדיה. ניתן לקבל פתיחה עליונה, פתיחה עברית משמאל לימין או לועזית. כל מחברת מגיעה עם כריכת ספירלה איכותית.

  ניתן למצוא אותן עם מגוון כולל של 4 צבעים מודפסים. הלוגו של בית העסק המזמין יודפס במקום שייבחר, ולרוב, במרכז העמוד. ניתן לבקש ולקבל הדפסת הלוגו על כל דף פנימי. ניתן לקבל מחברות עם 40, 80 ו-160 דפים. שיטת פרסום בדיוור ישיר נועדה לחזק את הקשר מול הלקוח ונציגיו. מחברת כזאת נחשבת לשימושית מאוד ומתאימה לאנשי שיווק ומכירות, כמו גם, למנהלים, למזכירות במשרדי ההנהלה ועוד.

  הדפסת מחברות – במחירים נוחים

  התהליך מתחיל בהזמנת המוצר. במידה וזאת הזמנה ראשונה מסוגה, אזי יגדיר הלקוח בצורה מדויקת את צרכיו ורצונותיו. לאחר שמחלקת הגרפיקה בבית הדפוס תעצב את הכריכה ואת הדף הפנימי, יאשר אותה הלקוח ואז ההדפסה תצא לדרך ותסתיים תוך זמן קצר, יחסית, כולל כל נושא הכריכה.

  בית הדפוס יעמוד בלוח הזמנים שנקבע. ניתן להגיע לאיסוף בבית הדפוס או לקבל משלוח לבית העסק. המחירים המבוקשים הינם נוחים ומקובלים בשוק וניתן למצוא גם מבצעי מכירות הנקבעים מעת לעת לפי שיקולי המוכר.

  מחברת ממותגת – שירות מקצועי ונאמן

  שירותי בית "דפוס מרקשטיין" הינם מקצועיים ומלווים ביחס אישי, ולכן, מומלץ לקבל מהם ייעוץ ולהזמין מוצרים.

  הנהלת בית הדפוס הינה בעלת ידע רב וניסיון מצטבר המגיע מעשרות עבודות דפוס ללקוחות מגוונים.

  בית דפוס נחשב לספק קבוע המשרת לקוחותיו לאורך זמן, משום כך, כדאי לבחור אחד מקצועי, מסודר ואיכותי.

  עיצוב מחברת ממותגת

  מחברות ממותגות משמשות גם כאמצעי פרסום והן מצטרפות לאמצעי פרסום אחרים ומשלימות אותם. מחלקים אותן בהזדמנויות שונות ובעיקר בדיוור ישיר, אם כי, ניתן לשלוח אותן גם בדואר ובדרכים אחרות.

  שם הלקוח והלוגו שלו מופיע על הכריכה וניתן להוסיף אותו גם בדפים הפנימיים. ניתן למצוא מבחר עיצובים המתאימים ללקוחות רבים. "דפוס מרקשטיין" מתמחה בייצור מחברות ממותגות וניתן לקבל אצלו מידע בנושא.

  מחברות ספירלה ממותגות – פרסום איכותי

  מחברות ממותגות מיועדות לחשיפה לאנשים חשובים ובעלי תפקידים אצל הלקוח. הן שימושיות מאוד ומשרתות אנשי שיווק ומכירות, מנהלים, מזכירות לשכה ופקידות במחלקות מובילות בבית העסק. כך, שהחשיפה שלהן מרבית וממוקדת. שם העסק והלוגו מודפסים על הכריכה, ולרוב, במרכז העמוד במקום בולט, אבל ניתן להדפיסם גם על הדפים הפנימייים. הן מגיעות בכריכה דקה או בכריכה עבה עם תדביק ולמינציה שמהווה ציפוי דק ומבריק המונע בלאי.

  ניתן לקבל אותן גם ללא למינציה. הן מגיעות עם פתיחה עליונה, פתיחה עברית מימין לשמאל, או לועזית, בנוסף, יש כריכת ספירלה איכותית. ניתן למצוא מחברות עם 40, 80 ו-160 דף עם הדפסות של עד 4 צבעים. ניתן למסור אותן כתשורת פרסום בחגים, בתערוכות, בעת פגישה עסקית, בעת כנס נטוורקינג, בעריכת מצגות ועוד.

  הדפסה על מחברת – הזמנה מסודרת

  תהליך הייצור והאספקה נעשה בהזמנה מסודרת המגיעה לבית הדפוס. ההזמנה הראשנה היא החשובה מכל, שכן, אז חייב הלקוח לספק לנציג בית הדפוס את פרטי העסק כמו: שם, לוגו, כתובת, דוא"ל ופרטים טכניים נוספים. צריך לזכור, כי כל אלו הם חלק מהמיתוג הכללי שלו.

  תתבצע סקיצה ראשונה שתוצג ללקוח ולאחר אישורה תתחיל ההדפסה. בבית הדפוס יש מכונת דפוס אוטומטית וממוחשבת המבצעת את כל ההדפסה במהירות – כולל כריכה.

  עיצוב מחברות – שירות מקצועי ונאמן

  שירותי בית דפוס נחשבים לממושכים וחוזרים. בית "דפוס מרקשטיין" משרת לקוחות רבים ומגוונים המקבלים ממנו שירותים לאורך זמן ומומלץ להצטרף אליהם ולקבל הצעת מחיר.

  המחירים הינם נוחים ומקובלים בשוק. המשלוח יכול להגיע עד לבית העסק, ולחילופין, ניתן לאסוף אותו במקום.

  הנהלת בית הדפוס הינה בעלת ידע רב וניסיון עשיר המגיע מעשרות שנות שירות ללקוחות מגוונים.

  הדפסת מחברות ממותגות

  הדפסת מחברות מותגות בבית דפוס מקצועי נעשית באמצעות מכונת דפוס אוטומטית. כל התהליך כולל הכריכה נעשה במהירות וללא מגע יד אדם אלא בפיקוח ובקרה מרחוק. משך הזמן תלוי, כמובן, בכמות ההזמנה.

  מחברות אלו משמשות רבות לפרסום ומחולקות במגע ובדיוור ישיר או באמצעות שירותי שליחים ודואר. ניתן לקבל ייעוץ ומידע אצל בית "דפוס מרקשטיין" בעל המוניטין.

  הדפסת מחברות ממותגות – הדפסה איכותית ואטרקטיבית

  הדפסת מחברות ממותגות תוסיף אמצעי פרסום לעסק הממתג עצמו כמוביל בתחומו. ניתן לחלק אותן בהזדמנוות שונות כמו: כנסים, תערוכות, מפגשי נטוורקינג, פגישות עסקיות ועוד. הן אמורות להגיע לבעלי השפעה ועניין בעסק של הלקוח דוגמת: מנהלים כלליים, מנהלי רכש, מזכירות לשכה ופקידים חשובים אחרים. הן נועדו לשימוש שוטף, ולכן, נחשפות כל העת לעיניים. שם הלקוח והלוגו שלו מופיעים על הכריכה וניתן להוסיף אותם גם בדפים פנימיים.

  המחברות מגיעות בשלל צורות. יש עם פתיחה עליונה, פתיחה עברית מימין לשמאל או לועזית הפוכה. ניתן לקבל אותן בכריכה רכה או קשה עם תדביק ולימינציה. ניתן לבחור בכאלו המגיעות ללא למיניציה. בנוסף, קיימת כריכת ספירלה מיוחדת. יש 40, 80 ו-160 דף המגיעות בהדפסה של עד 4 צבעים.

  מחברות ממותגות מעוצבות

  תהליך הזמנה מתחיל בפנייה של הלקוח. כאשר היא נעשית בפעם הראשונה, אזי יש צורך למסור פרטים חשובים כמו שם ולוגו. אלו יישמרו בבית הדפוס להזמנות נוספות עתידיות.

  הגרפיקאי יעצב את הלוגו והכיתוב על הכריכה ועל הדפים הפנימיים וישלח ללקוח להתרשמות. לאחר האישור יעבר החומר למחלקת ההדפסה.

  קיימת מכונת הדפסה אוטומטית המבצעת את כל העבודה בצורה ממוחשבת. ניתן לקבל את המוצרים המודפסים במקום או ישירות לבית העסק באמצעות שליחים.

  מחברות ממותגות – שירות מקצועי ונאמן

  בית "דפוס מרקשטיין" הינו בעל מוניטין וכדאי להזמין ממנו שירותים. הוא עומד בלוח הזמנים ומחיריו הינם נוחים ומקובלים בשוק.

  ברשותו תשתית מעולה הכוללת ציוד הדפסה, מכונות מתקדמות וצוות נאמן ומסור, הנהלתו הינה בעלת ידע רב בתחום וניסיון עשיר המגיע מביצוע עבודות רבות ללקוחות מגוונים.

  כדאי לשמור עימו על קשר רציף ולבצע הזמנות חוזרות ונישנות.

  מחברות בעיצוב אישי

  אתם בעלי עסק, בין אם יש לכם עסק ותיק ובין אם אתם בעלי עסקים בתחילת דרככם, הדרכים לשיווק העסק הינן חשובות מאין כמותן, ואתם יכולים לעשות זאת בקלות ובמקוריות בשלל דרכים הפרוסות עבורכם. אחת הדרכים בה אתם יכולים לשווק ולמתג את בית העסק שלכם היא בעזרת מחברות בעיצוב אישי. אומנם רוב אמצעי התקשורת הפכו להיות דיגיטליים כיום, אך יחד עם זאת אל לכם לוותר על הטאצ' האישי והקרוב שתוכלו לקבל באמצעות מחברות בעצוב אישי.

  בית דפוס מרקשטיין הינו מקום בו תוכלו להדפיס מחברות בעצוב אישי לבית העסק שלכם, כך שתוכלו להרגיש הכי קרובים ללקוחות שלכם, בעזרת בית הדפוס מרקשטיין הפועל כבר משנת- 1949 תוכלו ליהנות ממבחר דרכי פרסום לבית העסק שלכם כמו הפקת לוחות שנה, יומנים מחברות בעיצוב אישי ועוד.

  למה דווקא מחברות בעיצוב אישי?

  אומנם נדמה לכולנו כי עידן הדיגיטלי והרשת כבר כבש לגמרי את כל העולם כולו בסערה והותיר את עולם החפצים הפיסיים אי שם מאחור, אך לא כך הדבר כלל וכלל. למרות המהפכה הדיגיטלית, עדיין אנשים רוצים ומתגעגעים למגע האישי והקרוב. איך תוכלו אתם כבעלי עסקים לעשות זאת? הינה כמה טיפים שיעזרו לכם?:

  לא נקל ראש בעידן הטכנולוגי והרשת בו אנחנו חיים, עידן זה בהחלט הפך את חיינו לקל ומהיר יותר עד בלי היכר. אך עם זאת אנחנו עדיין מחפשים כבני אנוש את המגע ואת הקרבה החברתית והיחס האישי. ואתם בעלי העסקים יכולים להעניק את התחושה הזו לקהל הלקוחות שלכם בעזרת הענקת מחברות ממותגות או כפי שתוכלו לקרוא להם מחברות בעיצוב אישי

  מחברות בעיצוב אישי זאת דרך נפלאה לקדם את בית העסק שלכם

  לקדם את העסק בכל מקום שהוא מעבר למקום הדיגיטלי כמו בתערוכות, אירועים חברתיים ועוד. מעבר לזה אתם יכולים בעזרת מחברות בעיצוב אישי להעניק אותן כשי אישי ולקדם בזאת מכירות

  מחברות בעיצוב אישי מגיעות אליכם בדיוק כפי שאתם מתכננים שתראה. זה אומר שאתם בוחרים את צבעי המחברת שתהיה מעוצבת יחד עם לוגו בית העסק. אתם יכולים לבחור מחברות בעיצוב אישי של ספירלה עם כריכה קשה או כריכה רכה או עם דבק חם

  סיכום דבר

  הדרך לשווק את בית העסק או החברה שלכם ועדיין לשמור על קשר אישי וקרוב עם כל הלקוחות שלכם אלו הוותיקים ואלו החדשים עדיין מתאפשר גם בעידן הטכנולוגי, זאת תוכלו לעשות באמצעות מחברות בעיצוב אישי אותן תוכלו להדפיס בבית הדפוס של מרקשטיין הפועל למענכם בכל עבודות הדפוס מאז שנת- 1949. כנוס לאתר בית הדפוס והזמינו את מחברות בעיצוב אישי לבית העסק שלכם.

  מחברות ספירלה מעוצבות

  האם ידעתם שאתם יכולים לשווק את בית העסק שלכם בדרך אישית? אם לא עשיתם זאת עדיין, כדאי שתדעו שתוכלו לעשות זאת באמצעות מחברות ספירלה מעוצבות. מה זה אומר? זוהי דרך מקורית בה אתם יכולים להעניק לקהל הלקוחות שלכם שי אישי לכבוד החגים או כאשר מצטרף לקוח חדש. זוהי גם דרך מצוינת בה אתם יכולים לפרסם את בית העסק שלכם באמצעות מחברות ספירה מעוצבות בו מופיע לוגו בית העסק שלכם בעיצוב מחברת אישית אותו תוכלו לחלק בכל אירוע עסקי שבו תהיו נוכחים.

  מזמינים מחברות ספירלה מבית דפוס מרקשטיין הפועל כבר משנת- 1949 ברציפות כעסק משפחתי, כבר 3 דורות. בית דפוס מרקשטיין מעניק לכם מגוון רחב של אפשרויות בהם תוכלו למתג את בית העסק שלכם בה האישית שלכם.

  מה כדאי לדעת על מחברות ספירלה מעוצבות?

  מה שאתם צרכים לדעת הוא שאתם יכולים בדרך מאד נעימה ואישית לאותת לכל קהל הלקוחות שלכם שאתם חשובים להם תמיד. הענקת שי של מחברות ספירה מעוצבות תשמור על הקשר שלכם עם הלקוחות שלכם. איך זה בא לידי ביטוי בשטח? הינה כמה דברים שכדאי לדעת על מחברות ספירה מעוצבות:

  מחברות ספירה מעוצבות יכולות להגיע בכמה אופנים, זאת כמובן לפי מה שאתם בוחרים לבית העסק שלכם. בין אם זו מחברת ספירלה עם כריכה קשה או עם כריכה רכה, אתם יכולים להזמין מחברות גם בגדלים משתנים

  לבחור את הכריכה של המחברת

  על גבי כריכת מחברות ספירלה מעוצבות אתם בוחרים את מראה הכריכה והצבעים שלה יחד עם לוגו החברה או בית העסק

  בבחירת מחברת ספירלה אתם בוחרים כיצד יראה גם פנים המחברת שלכם, כלומר האם זו תהיה מחברת לכתיבה בעברית בלבד או לועזית בלבד או משולבת עברית לועזית

  כמובן שכל עיצוב המחברת יהיה על פי הצרכים והרצונות של בית העסק שלכם, ולאחר קבלת האישור מכם, תודפס המחברת בטכנולוגיה מתקדמת תוך זמן קצר ותוגש אליכם עד לבית העסק

  לסיכום

  מחברות ספירלה מעוצבות הם דרך מקורית ונעימה למסור דרישת שלום לקהל הלקוחות שלכם, דרך שאי אפשר לסרב לה. בעיצוב אישי שלכם לפי צרכי בית העסק שלכם, אתם יכולים ליצור מחברת מעוצבת בסגנון אישי עם לוגו בית העסק שלכם. כל מה שנותר לכם לעשות הוא להכנס לאתר בית העסק דפוס מרקשטיין וליצור קשר כבר כעת ולשמח את הלקוחות שלכם.

  מחברות זולות

  דפוס מרקשטיין מציע לכם מבחר ענק של מוצרי דפוס ומוצרי פרסום כגון: מחברות זולות ומחברות יוקרה בעיצוב אישי, פנקסים ודפי ממו, פולדרים, עטים ממותגים ומוצרים מגוונים שמטרתם לקדם את העסק שלכם.

  למרות הטכנולוגיה המתקדמת של היום, המון אנשים משתמשים במחברות לכתיבה.

  מחברות זולות – תהיתם פעם מה אפשר לכתוב במחברת?

  חשבתם פעם שכדי לסדר את היום שלכם או לארגן מטרות ומשימות לטווח ארוך לא צריך בהכרח ייעוץ עם אנשי מקצוע אלא מחברות זולות ופשוטות יכולות לעזור לכם בכך. איך אפשר לעשות זאת? פשוט תחשבו מה אפשר לכתוב במחברת שלכם…

  ייעול הזיכרון

  כפי שאתם יודעים, לא ניתן "להחזיק" בראש נושאים רבים בו-זמנית. כתיבה על נייר, הדמייה או רישום נתונים עוזרים לזכור פרטים ולראות את התמונה הגדולה.

  ניהול זמן

  כדאי לכתוב במחברת תוכנית עבודה ליום או תוכנית חודשית. ישנם אנשים רבים אשר כתיבה משפיעה עליהם לטובה ע"י שליטה בתת המודע.

  רישומים שונים

  רישום הכנסות והוצאות יומיות או חודשיות. כתיבת תוכנית כלכלית עסקית ומעקב אחריה.

  רישום מחשבות. כשיש מחשבות שמסתובבות בראש ומציפות את האדם, פעולה מאד מרגיעה היא לכתוב הכל על נייר וכך לארגן את הרגשות והעומס.

  רישום שיחות. במהלך משא ומתן כדאי לשמור סיכום של השיחה. זה מאד עוזר לשרטט תוכנית פעולה מאוחר יותר, בלי הרבה קושי לזכור את הנקודות העיקריות שעליהן דובר בפגישה.

  אלבום לציור. דרך נוספת להרגע ולהביא לידי ביטוי רגשות ומחשבות היא ע"י ציור ורישום. לשם כך כדאי להחזיק מחברת בהישג יד.

  פנקס כתובות ופרטי קשר. בנוסף לשימוש באפשרויות הדיגיטליות של שמירת אנשי קשר כדאי גם להחזיק רישום בכתב. במהלך שיחה נוח יותר לרשום על דף את פרטי יצירת הקשר ולאחר מכן אפשר להעביר את המספר לאנשי הקשר בטלפון.

  מחברות זולות יכולות בקלות להפוך את החיים שלכם להרבה יותר פשוטים ומסודרים. מה שנשאר זה רק לרכוש אותן ולהתחיל להשתמש בהן. לרכישת מחברות מכל סוג אתם מוזמנים לפנות לדפוס מרקשטיין בטלפון 04-8410493 או להשאיר את הפרטים שלכם באתר.

  לקבלת הצעת מחיר משתלמת

  השאירו פרטים ונחזור בהקדם

   Skip to content