לקבלת הצעת מחיר משתלמת

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

  פנקסי כיס

  מתנה שיזכרו לאורך זמן!

  מעמד נייר ממו הינו מוצר שי פרסומי לקידום מכירות הנמצא על שולחנות המנהלים והמזכירות המכיל דפי ממו בעיצוב אישי והוא השגריר היומיומי שלך לחיזוק הקשר עם לקוחותיך.

  כל תהליך עיצוב פנקסים ממותגים נעשה על פי הבחירות שלכם ועל פי צרכי בית העסק שלכם, כאשר גרפיקאי מקצועי מעביר אליכם את הסקיצה לאישורכם, ומשם תהליך הנפקת פנקסים ממותגים הינו מהיר ובאיכות דפים מעולה.

  דפי ממו מעוצבים

  דפי ממו מעוצבים הינם כלי שימושי ואמצעי שיווק חשובים מאוד.

  הסבירות להשתמש בהם גבוהה כי הם מונחים מול העיניים תמיד.

  מחלקים אותם לצד פולדרים, לשולחנות ועוד.

  ניתן למצוא מבחר מגוון רחב המגיע באריזות שונות ובלעדיהן.

  "דפוס מרקשטיין" מכין בלוקים של דפי ממו ודברי דפוס אחרים וכדאי לקבל אצלו ייעוץ ושירות.

  דפי ממו מעוצבים – מגוון לבחירה

  דפי ממו מעוצבים מונחים לרוב על השולחן וניתן לבחור את אלו המתאימים ביותר מבחינת הטעם האישי. ניתן למצוא בצורת פירמידה, מלבן, ריבוע, ספירלה, בעיצוב צורני ייחודי אחר. יש בקופסא עם מגירה מתחת, ללא קופסא ועם עט נעוץ במגרעת צמודה, בצורת בלוק מרובע וכן הלאה. קיימים גם פנקסים שניתן להניח אותם בכיס ולשלוף אותם בצורה מהירה לצורך רישום וכתיבה עליהם. אלו האחרונים מגיעים עם כריכת ספירלה איכותית.

  על דפי הממו מטביעים את שם העסק, הלוגו ופרטים חיוניים אחרים. מומלץ לא להוסיף מלל מיותר כדי לא להעמיס על העין ועל מנת להותיר מקום לכתיבה. עיצוב הכיתוב ייעשה על ידי גרפיקאי מטעם בית הדפוס. תוגש למזמין סקיצת העיצוב ולאחר אישורה יועבר החומר להדפסה. לבית הדפוס יש מכונות דפוס אוטומאטיות ממוחשבות וכל עבודות הכריכה נעשות במיומנות גבוהה ובזמן מהיר, יחסית. הכל בפיקוח על של עובדים מסורים.

  דפי ממו בצבעים מגוונים

  לנושא הפרסום והשיווק יש חשיבות ראשונה במעלה.

  לדפי ממו המחולקים למנהלים, למזכירות, לאחראים על רכש אצל הלקוח ועוד יש משקל רב.

  הם יכולים להימסר בדיוור ישיר בכנסים, תערוכות, בעת אירועי נטוורקינג ובהזדמנויות חשובות אחרות.

  ניתן לבחור בצבעים שונים עבורם ועם סוגי נייר מגוונים ,שלרוב, הם דקים ונוחים לשימוש.

  שירות מקצועי

  מומלץ לקבל שירות מקצועי ולהזמין דפי ממו מעוצבים אצל בית "דפוס מרקשטיין" בעל המוניטין.

  מנהליו פעילים בתחום שנים ארוכות וצברו ידע רב וניסיון מצטבר המגיע ממתן שירותים רבים ללקוחות מגוונים.

  נזקקים לשירות הם עסקים, מוסדות ציבור וממשל ועוד. כולם יקבלו יחס אישי.

  מנהלי בית הדפוס ישמחו להעמיד את כל הידע והתשתית שנצברו בבית הדפוס לכל לקוח – וותיק או חדש כאחד.

  פנקסים ממותגים

  כמו דפי ממו מעוצבים, תוכלו ליהנות גם עם פנקסים ממותגים של דפי ממו. הכל קשור לצרכים של בית העסק שלכם ולטעמכם האישי של עיצוב פנקסים ממותגים ודפי ממו. תוכלו למצוא פנקסים ממותגים בגדלים משתנים כמו גם פנקסים ממותגים עם סיכה או באמצעות ספירלה. בשביל להבין מה הכי מתאים לבית העסק שלכם מבין פנקסים ממותגים ודפי ממו, אתם להתייעץ עם אנשי מקצוע של בית דפוס מקצועי ורב ניסיון כמו בית דפוס מרקשטיין הקיים זה למעלה מ-70 שנים בהם הוא משרת את קהל לקוחותיו ביחס אישי.

  פנקסים ממותגים ודפי ממו – כל מה שכדאי לדעת

  למעשה כאשר אומרים פנקסים ממותגים מתכוונים לאותם דפי ממו, שהם למעשה דפי תזכורת המעוצבים בשלל צורות , כאשר אחת מדרכי העיצוב של אותם דפי תזכורת היא באמצעות פנקסים ממותגים, בעלי כריכה בעובי משתנה שעל גביה אתם יכולים להוסיף רקע ותמונה ולוגו של בית העסק או החברה שלכם.

  בדרך כלל אותם פנקסים ממותגים נמצאים על גבי שולחן העבודה שלכם ושל בעלי תפקידים נוספים בבית העסק שלכם, כך שאותם פנקסים ממותגים יכולים לשמש אמצעי שיווקי חזק ביותר. ומה עוד כדאי לדעת על אותם פנקסים ממותגים, הינה לפניכם:

  פנקסים ממותגים – כדאי לדעת

  מה שטוב בכל אותם פנקסים ממותגים עם שם בית העסק שלכם ולוגו בית העסק או החברה שלכם הוא, שאתם יכולים לשאת אותם בתוך הכיס, ולשלוף אותם בכל רגע נתון בו אתם כותבים את הדברים החשובים לאיש שנמצא מולכם. כך שכאשר אתם מגישים לו את דפי התזכורת הממותגים מתוך הפנקס שלכם, הוא ודאי יזכור אתכם.

  כאשר אתם מטביעים על גבי פנקסים ממותגים את שם בית העסק שלכם ולוגו בית העסק או החברה, רצוי שלא להוסיף פרטים שאינם הכרחיים שיופיעו על גבי אותם פנקסים ממותגים שלא ליצור עומס על עין מי שרואה את אותם דפי תזכורת.

  סיכום דבר

  לפעמים נדמה שכל אמצעי השיווק הקטנים והישנים הינם אמצעי שיווק יעילים ביותר לשיווק מוצלח עבור בית העסק שלכם. לא תמיד צריך להוציא סכומי עתק בכדי לשווק את בית העסק שלכם. צריך לדעת גם לשווק בתבונה ועם אמצעי שיווק שישאירו חותם אצל הלקוחות שלכם לאורך זמן.

  כך תוכלו למצוא זאת על ידי הנפקת פנקסים ממותגים עם שם בית העסק ולוגו בית העסק שלכם, המוענקים ללקוחות שלכם כדפי תזכורת. להזמנת פנקסים ממותגים אתם מוזמנים להיכנס אל אתר בית דפוס מרקשטיין ולהזמין את פנקס הממותג שלכם.

  לקבלת הצעת מחיר משתלמת

  השאירו פרטים ונחזור בהקדם

   Skip to content