לקבלת הצעת מחיר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  הגדה של פסח

  הגדות מעוצבות וממותגות לפסח

  מתנה חגיגית ללקוחות, לעובדים ולבני המשפחה שלך!

   

  • לוגו + ברכה / הקדשה אישית על הכריכה.
  • הדפסה וגימור באיכות ללא תחרות!
  • מחיר ישיר מהיצרן לצרכן!
  • אספקה בזמן לכל חלקי הארץ.

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   הגדה של פסח מעוצבת 

   הגדה של פסח מעוצבת מוסיפה חגיגיות רבה בעת קריאתה. ניתן למצוא עיצובי הגדות שונים שחלקם אף נועד לצרכי פרסום ושיווק כמו גם לשימושים פרטיים ועצמיים. ההגדות ניתנות לקראת החג בהזדמנויות שונות. על כריכת ההגדה הקדמית ניתן להדפיס את שם המזמין והלוגו שלו. בית "דפוס מרקשטיין" מספק שירותים אלו, ואחרים נוספים בתחום, וכדאי לפנות אליו לקבלת מידע והזמנה.

   הגדות לפסח – שירות מקצועי

   מומלץ לקבל שירותים מעולים ומקצועיים מבית "דפוס מרקשטיין" בעל המוניטין. הוא פעיל שנים רבות ולמנהליו יש ידע רב וניסיון עשיר המגיע ממתן שירותי דפוס מגוונים ללקוחות רבים לאורך הזמן. השירות יינתן עם יחס אישי והרצון הוא לשתף פעולה עם אותו לקוח לאורך זמן.

   הגדה של פסח מעוצבת – עיצוב על פי בחירה

   הגדה של פסח מעוצבת תוסיף אטרקטיביות רבה ותעשה את הרושם הדרוש בנסיבות שונות. ניתן לתת אותה כשי לחוגגים המגיעים לבית הארחה או בית מלון לליל סדר. ניתן לספק אותה כתוספת לעיתון ארצי או מקומי, כשי הניתן על ידי רשת שיווק ועוד. לחילופין, קיימים ספקים הנותנים את ההגדות כתשורה למנהלי הלקוחות, לפקידים, למנהלי רכש ולגורמים משפיעים אחרים. תהליך ההזמנה מתחיל בפניית הלקוח אשר גם מציין את העיצוב הנדרש. במקרים רבים, מדובר על שם הלקוח, הלוגו שלו ופרטים הכרחיים אחרים. לא נהוג לצרף תכנים נוספים ומרובים על הדף כדי לא להעמיס על העין וכדי להותיר רושם נאה יותר. ניתן אף להוסיף ברכה אישית על הכריכה וכדומה. בעת קריאת ההגדה לא יכולה העין לחמוק מהכיתוב וכך הפרסום עושה את שלו. תהליך ההדפסה נעשה על ידי מכונת דפוס ממוחשבת הפועלת על פי תוכנת מחשב בצורה אוטומאטית, כך מובטחת הדפסה עם גימור מושלם. בית הדפוס משתמש בחומרים ובצבעים איכותיים המחזיקים מעמד זמן רב על הנייר ללא בלאי או דהייה.

   בסוף כל התהליך יארזו את ההגדות, ולאחר מכן, ניתן לאסוף אותן בבית הדפוס או לקבלן במשלוח ישיר ללקוח. בית הדפוס עומד בלוח הזמנים שנקבע, מחיריו נוחים לכל כיס ומקובלים בשוק. ניתן לקבל הזמנות מכל הארץ.

   הגדה מעוצבת לפסח 

   הגדה מעוצבת לפסח נועדה, בין היתר, לפרסום ושיווק. כאשר העיצוב הינו מיוחד היא אך מוסיפה עניין ותורמת לאווירה טובה בליל הסדר. בעת הקריאה בולט שם בית העסק המזמין וכך הפרסום הופך להיות יעיל מאוד. ניתן למצוא סגנונות עיצוב שונים לבחירה. בית "דפוס מרקשטיין" מבצע עבודות דפוס שונות ומגוונות וכדאי לקבל ממנו שירות.

   הגדה לפסח – שירות מקצועי

   מומלץ לקבל שירות מבית "דפוס מרקשטיין" בעל המוניטין. הוא יכול לספק הגדות מעוצבות, לוחות שנה ודברי דפוס אחרים ללקוחות בכל חלקי הארץ. למנהליו יש ידע רב בתחום וניסיון עשיר ומצטבר המגיע ממתן שירותים ללקוחות מגוונים לאורך שנים, הם ישמחו להעמיד את כל התשתית והכישורים לכל לקוח. השירות ניתן עם יחס אישי.

   הגדה מעוצבת לפסח – עם גימור מושלם

   הגדה מעוצבת לפסח מגיעה עם גימור מושלם לכל לקוח. תהליך ההתקשרות מתחיל עם פנייתו וקבלת מידע ממנו על צרכיו. בעיקרון, השם שלו והלוגו מצויינים על הכריכה הראשונה הבולטת מול עיני הקוראים בה. את העיצוב ניתן לקבל ממנו אבל עדיף לקבל ייעוץ מהגרפיקאי העובד בבית הדפוס או הפועל בשמו, הוא מומחה לנושא ויודע איך לעצב את העמוד, היכן להדפיס את הכיתוב, איך להימנע ממלל מיותר ואיך לשוות לו מראה אטרקטיבי ומזמין. הוא עושה זאת בעזרת תוכנת עיצוב מתאימה ומקפיד לא להעמיס תוכן מיותר על העין. בנוסף, תיבחרנה ההגדות עם הצבעים הנכונים אשר משתלבים עם צבעי הלוגו של המזמין או משלימים אותם. לאחר סקיצה ראשונית יינתנו הערות הלקוח, ולאחר בחירת העיצוב הסופי ואישורו, יועבר החומר למכונת הדפוס הפועלת על תוכנת מחשב מתאימה ובצורה אוטומאטית. כך הדפסה תיעשה היטב, עם גימור מושלם ופיקוח מעל. בית הדפוס משתמש בצבעי וחומרי דפוס איכותיים אשר נשמרים היטב לאורך שנים ללא דהייה או בלאי.

   ההגדות יכולות להימסר כתשורה לקראת חג הפסח בהזדמנויות שונות. כך,על ידי בית המלון אליו מגיעים האורחים לליל סדר. בנוסף, על ידי רשתות שיווק בעת מבצעי המכירות לחג, על ידי נותני שירות ללקוחותיהם ועוד. ניתן להעבירם בדיוור ישיר, בדואר, עם שליחים ועוד.

   המוצרים שלנו נוספים

   עטים ממותגים

   מגוון עטים ממותגים לתערוכות, כנסים ואירועים, לקידום מכירות ולחיזוק הקשר שלך עם הלקוחות. מתנה שנשארת לאורך זמן!

   לפרטים
   כריכת ספרים

   כריכת ספרים חשובה מאוד לשמירה על הדפים הפנימיים שבהם וכדאי לעשותה בבית דפוס מקצועי. ניתן למצוא מספר סוגי כריכה לבחירה. היא נעשית על ידי מכונה מיוחדת בצורה אוטומאטית, עליה ניתן להדפיס את שם הספר, תמונות...

   לפרטים
   פולדרים מעוצבים

   צוות דפוס מרקשטיין מתמחה בעיצוב והפקת פולדרים מותאמים אישית, במבחר דגמים ובמחירים מפתיעים. פולדרים איכותיים המיועדים לשימוש בכנסים ואירועים, לתעודות ולמסמכי הלקוחות שלכם. הצטרפו למגוון הרחב של לקוחותינו: עסקים פרטיים, חברות הייטק מובילות, מוסדות ציבור, בתי ספר...

   לפרטים

   לקבלת הצעת מחיר

   השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

    חברה לבניית אתרים