לקבלת הצעת מחיר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  פולדרים מעוצבים

  צוות דפוס מרקשטיין מתמחה בעיצוב והפקת פולדרים מותאמים אישית, במבחר דגמים ובמחירים מפתיעים.
  פולדרים איכותיים המיועדים לשימוש בכנסים ואירועים, לתעודות ולמסמכי הלקוחות שלכם.

  הצטרפו למגוון הרחב של לקוחותינו: עסקים פרטיים, חברות הייטק מובילות, מוסדות ציבור, בתי ספר ועוד…

  לאור הביקוש הרב, המבצע נמשך!

  500 פולדרים רק ב-1,400 ש"ח + מע"מ

   

  • הדפסת פרוצס חיצונית
  • למינציה חיצונית מבריקה
  • כיס פנימי לבן חלק + שטנץ לכרטיס ביקור
  • מחיר המבצע לתשלום במזומן בלבד

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   פולדרים מעוצבים

   פולדרים מעוצבים משמשים לשיווק ולמטרות נוספות. מדובר על תיקיות או חוברות מודפסות שבהן ניתן להניח דפי מידע ותכני פרסום על בית העסק ועל פעילויותיו השונות. מחלקים אותם בפגישות אישיות, בכנסים, בתערוכות, בפגישות ומצגות, באירועי נטוורקינג ועוד. הם נוספים לאמצעי פרסום נוספים המהווים חלק מתדמית המותג. "דפוס מרקשטיין" מספק פולדרים מעוצבים ודברי דפוס אחרים לכל דורש.

    

   פולדרים מעוצבים – שירות מקצועי

   שירותי בית דפוס נחשבים לשירותים הנמתחים על זמן רב וכרוכים בהזמנות חוזרות לכל מיני דברי דפוס. מומלץ לקבל שירות מקצועי עם יחס אישי מבית "דפוס מרקשטיין" בעל המוניטין העושה שימוש בחומרים איכותיים. מנהליו הינם בעלי ידע רב וניסיון עשיר המגיע מעשרות עבודות דפוס ללקוחות מגוונים לאורך השנים. כל הזמנה מתבצעת במהירות ועם גימור מושלם.

   פולדרים מעוצבים – ללקוחות מגוונים

   פולדרים מעוצבים מיועדים לעסקים, למוסדות ציבור וממשל, למוסדות ועוד. הם לרוב בגודל של A4 ועשויים מנייר עבה. ניתן לקבל אותם עם כיס פנימי אחד, שניים או יותר, וכן, לקבוע את כיוון פתיחתם משמאל לימין וההיפך. ניתן לצרף לדפי המידע גם כרטיסי ביקור ולעיתים גם עט. מגיעים בגימור מט או מבריק עם ובלי לימינציה, חד או דו צדיים, עם קצוות זוויתיים או מעוגלים וכדומה. על החלק החיצוני מדפיסים את שם העסק, הלוגו ופרטים חיוניים אחרים. תהליך ההזמנה מתחיל כאשר הלקוח בוחר את הפולדר המתאים לו מהמבחר הקיים. כאן הוא חייב לשים דגש על צורתו, סוג הנייר, כמויות וכדומה. בשלב הבא, הוא מוסר את פרטי העסק והגרפיקאי מעצב את הכיתוב על הדף הראשי. במידה והלקוח מבקש אז יצורפו תמונות, ציורי גרפיקה וכדומה. עבודת העיצוב חשובה מאוד והיא אשר קובעת רבות את מראה הפולדר והאטרקטיביות שלו. לאחר אישור הלקוח, מתחילה ההדפסה המתבצעת על ידי מכונת דפוס ממוחשבת הפועלת אוטומטית. לאחר עבודות הגימור ההכרחיות יהיו הפולדרים מוכנים ואז ניתן לקבלם במקום או ישירות לבית עסק באמצעות שליחים. בית הדפוס עומד בלוח הזמנים כפי שנקבע במשותף עם הלקוח.

   הדפסת פולדרים

   הדפסת פולדרים נעשית בבית דפוס מקצועי במכונות דפוס ממוחשבות הפועלות אוטומטית. פולדרים הם אמצעי פרסום, שיווק ונועדו, בין היתר, להעברת מידע על העסק, מוצריו, שירותיו ופעילויותיו האחרות. מדובר על חוברות או תיקיות שבהן ניתן לקבץ דפי מידע שונים, עטים, כרטיסי ביקור וכדומה. ניתן למסור אותם בצורה אישית או על ידי שליחים בסיטואציות שונות. "דפוס מרקשטיין" בעל המסורת מבצע הדפסות דברי דפוס שונים כולל פולדרים.

   הדפסת פולדרים – שירות מקצועי

   בית "דפוס מרקשטיין" הינו ותיק ובעל מסורת רבה. בבעלותו תשתית מקצועית הכוללת מכונות דפוס וכריכה וציוד אחר מתקדם. מנהליו בעלי ידע רב וניסיון מצטבר בתחום המגיע מביצוע עבודות דפוס בכמויות נכבדות ללקוחות רבים לאורך השנים. הם ישמחו להעמיד את כל התשתית והידע לטובת לקוחות חדשים או ותיקים כאחד.

   הדפסת פולדרים – על פי הזמנות מסודרות

   הדפסת פולדרים הינה חלק מפעילות מגוונת של בית הדפוס. ניתן לקבל אותם במגוון עיצובים וצורות. הם בגודל דפי A4 ומגיעים עם נייר עבה. ניתן לקבל נייר כרומו מבריק ואחר עם לימינציה ובלעדיה. אפשר להזמין עם כיס אחד, שניים או יותר. ניתן לפתוח אותם משמאל לימין או ההיפך. קצוותיהם הינם לרוב זוויתיים אבל ניתן להזמין גם מעוגלים להגברת הייחוד והעניין שלהם. ההדפסה נעשית על הכריכה החיצונית, ולרוב, במקום בולט. זה המקום בו מטביעים את שם העסק, הלוגו שלו ופרטים טכניים חשובים. מקובל לעצב את הדף החיצוני מבלי להעמיס כיתוב. הכול כדי שיהיה מזמין ונאה לעין. הלקוח מזמין את סוג הפולדר המתאים לו ומוסר לגרפיקאי המועסק בבית הדפוס את הפרטים להדפסה בהם הוא מעוניין. ניתן להוסיף תמונה נבחרת, גרפיקה או כל דבר אחר מקובל. לאחר העיצוב הראשני תישלח סקיצה ללקוח שאותה הוא אמור לאשר, ומיד לאחר מכן, מתחילה עבודת ההדפסה.

   הדפסת פולדרים – שירות מקצועי

   מומלץ לקבל מידע וייעוץ אצל בית "דפוס מרקשטיין" בעל המוניטין, ולאחר מכן, לבצע הזמנה. מנהליו הינם בעלי ניסיון רב המגיע מהזמנות רבות ללקוחות מגוונים. בית הדפוס פעיל שנים רבות ובבעלותו תשתית מודרנית. מנהליו ישמחו להעמיד אותה ללקוחות ותיקים או חדשים כאחד. כל השירות יינתן עם יחס אישי.

   הדפסת פולדרים – דפוס מרקשטיין

   את ההזמנה ניתן לקבל בבית הדפוס או אצל הלקוח באמצעות חברת שליחויות. בית הדפוס מקפיד על עמידה בלוח הזמנים וגובה מחירים נוחים ומקובלים בשוק. הרצון הוא לספק ללקוח שירותים מתמשכים ולקבל ממנו הזמנות חוזרות לכל מיני דברי דפוס ופולדרים אותם נהוג לחלק בתערוכות, כנסים, באירועי נטוורקינג ועוד. המחירים הינם נוחים לכל כיס ומקובלים בתחום. ניתן למצוא גם מבצעי הנחה.

   עיצוב פולדרים

   עיצוב פולדרים הינו בעל חשיבות עליונה בגלל היותם אמצעי פרסום ושיווק. בחזית הפולדר מדפיסים את שם העסק והלוגו שלו, והרצון הוא לא להעמיס פרטים מיותרים כדי שהמסר יועבר בצורה נכונה וקליטה. את העיצוב מבצע גרפיקאי המועסק בבית הדפוס על פי הנחיות ובקשות של הלקוח. הדפסת כל הפולדר וייצורו ייעשה בהמשך על ידי עובדי המקום באמצעות מכונת דפוס חדישה. בית "דפוס מרקשטיין" מכין דברי דפוס מגוונים כולל פולדרים מעוצבים.

   עיצוב פולדרים – דפוס מרקשטיין

   לאחר אישור הלקוח מתחילה העבודה הטכנית. ראשית, שולח הגרפיקאי את העיצוב לאישור הלקוח, ולאחר קבלתו, תתחיל ההדפסה באמצעות מכונה ממוחשבת. בשלב הבא תיעשה הכריכה, האריזה וכדומה. ההזמנה יכולה להיאסף במקום או להישלח אל בית העסק. בית הדפוס יעמוד בלוח הזמנים הנקבע. מחיריו נוחים ומקובלים בשוק. הרצון של מנהליו הוא לקשור קשרים עם לקוחותיו עסקיים לטווח ארוך.

   עיצוב פולדרים – עבור לקוחות מגוונים

   עיצוב פולדרים מתבצע ללקוחות עסקיים, ציבוריים ומוסדיים. נעשה בהם שימוש בסיטואציות שונות הקשורות בשיווק, העברת מידע, הרצאות, ועוד. הם מועברים מיד ליד או מחולקים בעת פגישה עסקית, במצגות, בתערכות, בכנסים, באירועי נטוורקינג ועוד. הם מגיעים בגודל A4 ועשויים מנייר עבה, ניתן לקבלם עם כיס אחד, שניים או יותר בהם מכניסים דפי מידע, פרוספקטים, כרטיסי ביקור, עטים וכדומה. הם נפתחים מימין לשמאל או ההיפך. מגיעים עם גימור מט או מבריק עם ובלי לימינציה, הם חד או דו צדיים עם קצוות עליונים או מעוגלים. כל לקוח מחליט על עיצובם בהתאם לצרכיו, טעמו האישי, רמת ההשקעה הכספית אותה הוא רוצה לעשות ועוד. תהליך ההזמנה מתחיל כאשר הוא בוחר את סוג הפולדר ומוסר את הכיתוב להדפסה. כאן הוא יכול להוסיף תמונה מייצגת, גרפיקה חשובה, איור וכדומה להגברת העניין והאטרקטיביות.

   המוצרים שלנו נוספים

   דפי ממו ופנקסים

   מעמד נייר ממו הינו מוצר שי פרסומי לקידום מכירות הנמצא על שולחנות המנהלים והמזכירות המכיל דפי ממו בעיצוב אישי והוא השגריר היומיומי שלך לחיזוק הקשר עם לקוחותיך. מתנה שיזכרו לאורך זמן!

   לפרטים
   אקורדיון תמונות לפורים

   אקורדיון / אלבומון תמונות איכותי לפורים במבחר דגמים. האלבומון מיועד ל- 6 תמונות, מודפס בצבע מלא על נייר 350 גרם. הדפסה דו צדדית. כולל חריצים להכנסת תמונות, בשני גדלים: 13*18 ס"מ ו-21*15 ס"מ.

   לפרטים
   דפוס אופסט ודיגיטלי

   בדפוס מרקשטיין תוכלו לקבל את כל השירותים במקום אחד ע"י צוות עובדים מוכשר, מיומן ומנוסה שכל תפקידו לשרת את לקוחות החברה במסירות, ביעילות ובנאמנות. העבודות מבוצעות בציוד החדיש והמתקדם ביותר. בכל גודל ובכל כמות. אנו בדפוס מרקשטיין...

   לפרטים

   לקבלת הצעת מחיר

   השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

    חברה לבניית אתרים